Poznajmy się

Nazywam się Natalia Lachowska, jestem projektantką graficzną i full-time artystką. Moja pasja jaką jest szeroko pojęty design zaprowadziła mnie na studia – WIT w Warszawie, które ukończyłam z wynikiem celującym oraz tytułem BA of Arts.
Aktualnie pracuję w warszawskiej agencji PR, gdzie projektuję dla m.in. takich klientów jak Cisco, Xbox, Advantech, Schneider Electric, Uber, Samsung, DPD, Moya, Cellnex i wielu innych.Co mogę dla Ciebie wykonać?

Zaprojektuję logo, brand book  stworzę nie tylko ładną, ale i skuteczną markę
Na co dzień projektuję kreacje na social media, identyfikacje wizualne, ebooki, landing pages, infografiki i newslettery. Tworzę także krótkie animacje 2D i reelsy na social media, zajmuję się montażem wideo, fotografuję oraz uczę się ilustracji. 
Zajmuję się nie tylko projektowaniem, ale także przygotowaniem do druku, np. opakowań, etykiet, wizytówek, ulotek, książek, bannerów, ścianek oraz wszystkiego, co można zadrukować. 
Prywatnie interesuję się fantastyką, w szególności twórczością J.R.R Tolkiena oraz kulturą Japonii. Uwielbiam spędzać czas otoczona naturą, która inspiruje mnie w codziennej pracy.
Back to Top